Competitieverslag 18/01/2014 – Provinciaal kampioenschap Vlaams Brabant te Zemst

Voor de groep U11 en U13 was het afgelopen weekend verzamelen geblazen; de eerste test van het jaar voor zowel de judoka’s, als de trainers, coaches en de club brak aan.


Het werd een megasucces voor onze judoka’s die dit jaar een eerste keer meededen aan de provinciale kampioenschappen van Vlaams Brabant.


De judoka’s brachten voor de club – en voor zichzelf ook natuurlijk – drie 1e en twee 2e plaatsen mee naar huis, het welke als ‘uitzonderlijk en nooit eerder gezien’ mag worden beschouwd in de geschiedenis van onze club.


Onze trotse voorzitter mocht bovendien de complimenten in ontvangst nemen van de scheidsrechter, wat betreft kwaliteit van onze club, trainers, coaches en judoka’s.


Uiteindelijke resultaten: Hannes, Ramzan en Valid kregen de gouden medaille (1e), Jorien en Fieke de zilveren medaille (2e plaats) voor hun uitzonderlijke inzet; dit wordt zeer zeker vervolgd tijdens de provinciale competitie in Lennik voor
U15 komende week (25/1/2014).